Rok szkolny 2023/2024 | Rok szkolny 2022/2023 | Rok Szkolny 2021/2022 | Rok Szkolny 2020/2021 | XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "TACY JESTEŚMY" CHOJNE 2024 | X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "POROZMAWIAJMY O UCZUCIACH" - CHOJNE 2023 | IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "ZWIERZĘTA W POEZJI" - CHOJNE 2022 | VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI CHOJNE 2021  „PATRIOTYZM W LITERATURZE” z okazji Roku Konstytucji 3 Maja | VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI CHOJNE 2019 „RODZINA, ACH RODZINA” | VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „KILKA SŁÓW O OJCZYŹNIE W POLSKIEJ POEZJI PATRIOTYCZNEJ” - CHOJNE 2018 | V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "OD KLASYKI PO NOWOCZESNOŚĆ :   BRZECHWA, TUWIM – WAWIŁOW, USENKO” - CHOJNE 2017 | IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „LUDWIK JERZY KERN  DLA MAŁYCH, ŚREDNICH I DUŻYCH” - CHOJNE 2016 | III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "TACY JESTEŚMY" - CHOJNE 2015 | II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "ZDROWIE W LITERATURZE" - CHOJNE 2014 | I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, KOLEŻEŃSTWO W POEZJI” - CHOJNE 2013 | V MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH - CHOJNE 2017 | IV MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH - CHOJNE 2016 | III MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH - CHOJNE 2015 | II MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH - CHOJNE 2014 | I MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH  - CHOJNE 2013 | II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny | I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny | Konkurs na logo Szkoły Podstawowej im. Tomasza Masteja w Chojnem.

WYNIKI  MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

"BEZPIECZEŃSTWO W SIECI"

CHOJNE 2024

W dniu 23.02.2024 r. komisja w składzie: Ewa Czyżak, Anetta Strzelczyk, Edyta Sylwestrzak rozstrzygnęła Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczeństwo w sieci”. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. T. Masteja w Chojnem. Osoba odpowiedzialna za przebieg konkursu była Renata Dominiak.

Wyniki konkursu:

• Hanna Otrębska - SP im. T. Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej,
  • Adam Olbiński - SP im. T. Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej

• Bartłomiej Kulczycki - SPGS w Sieradzu

• Alicja Strumińska - SP im. T. Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej,
  • Michał Dudek - SP im. T. Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej

• Maja Kolenda - SP im. T Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej,
  • Nicola Mil - SP im. T. Masteja w Chojnem

Gratulujemy Laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.