Rok szkolny 2023/2024 | Rok szkolny 2022/2023 | Rok Szkolny 2021/2022 | Rok Szkolny 2020/2021 | XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "TACY JESTEŚMY" CHOJNE 2024 | X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "POROZMAWIAJMY O UCZUCIACH" - CHOJNE 2023 | IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "ZWIERZĘTA W POEZJI" - CHOJNE 2022 | VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI CHOJNE 2021  „PATRIOTYZM W LITERATURZE” z okazji Roku Konstytucji 3 Maja | VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI CHOJNE 2019 „RODZINA, ACH RODZINA” | VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „KILKA SŁÓW O OJCZYŹNIE W POLSKIEJ POEZJI PATRIOTYCZNEJ” - CHOJNE 2018 | V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "OD KLASYKI PO NOWOCZESNOŚĆ :   BRZECHWA, TUWIM – WAWIŁOW, USENKO” - CHOJNE 2017 | IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „LUDWIK JERZY KERN  DLA MAŁYCH, ŚREDNICH I DUŻYCH” - CHOJNE 2016 | III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "TACY JESTEŚMY" - CHOJNE 2015 | II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "ZDROWIE W LITERATURZE" - CHOJNE 2014 | I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, KOLEŻEŃSTWO W POEZJI” - CHOJNE 2013 | V MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH - CHOJNE 2017 | IV MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH - CHOJNE 2016 | III MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH - CHOJNE 2015 | II MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH - CHOJNE 2014 | I MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH  - CHOJNE 2013 | II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny | I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny | Konkurs na logo Szkoły Podstawowej im. Tomasza Masteja w Chojnem.

Rok Szkolny 2021/2022

WYNIKI IX MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

„Zwierzęta w poezji” – Chojne 2022

Komisja w składzie: Małgorzata Grabowska, Genowefa Stępień, Małgorzata Ziarniak oceniając  recytację wybranych przez dzieci wierszy brała pod uwagę dobór tekstu, znajomość tekstu, dbałość o wymowę, interpretację utworu, wyraz artystyczny.

Wyniki konkursu:

Kategoria przedszkolaków:

I miejsce:

• Maria Kowalska – Grupa 5-6 – latki – Szkoła Podstawowa im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej - Opiekun: Paulina Żarnecka
  • Krzysztof Barczyński –  Grupa 5-6 – latki – Szkoła Podstawowa im. Tomasza Masteja w Chojnem
    - Opiekun: Halina Pławińska

Kategoria klas I – III:

I miejsce:

• Lena Gotkowicz - Klasa III – Szkoła Podstawowa im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej
    - Opiekun: Agnieszka Ośrodek
  • Blanka Czarnecka - Klasa III – Szkoła Podstawowa im. Tomasza Masteja w Chojnem
    - Opiekun: Edyta Sylwestrzak

Kategoria klas IV – VI:

I miejsce:

• Aleksandra Skoczna – Klasa V – Szkoła Podstawowa im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej
    - Opiekun: Justyna Raj
  • Viktoria Nowak – Klasa IV – Szkoła Podstawowa im. Tomasza Masteja w Chojnem
    - Opiekun: Ewelina Zbrońska

Kategoria klas VII – VIII:

I miejsce:

• Magdalena Macuga – Klasa VII – Szkoła Podstawowa im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej
    - Opiekun: Barbara Modrzejewska
  • Julia Owczarek – Klasa VIII a – Szkoła Podstawowa im. Tomasza Masteja w Chojnem
    - Opiekun: Monika Adamiak

WYNIKI XIII SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

„Zwierzęta w poezji” – Chojne 2022

Komisja w składzie:  p. Renata Dominiak, p.  Katarzyna Kwapiszewska, p. Agnieszka Kwiatkowska oceniając recytację wybranych przez dzieci wierszy brała pod uwagę dobór repertuaru, znajomość tekstu, dbałość o wymowę, interpretację utworu, wyraz artystyczny.

W kategorii klas I – III przyznano odpowiednio:

I miejsce Blance Czarneckiej z klasy III

II miejsce Wojciechowi Niewiadomskiemu z klasy I oraz Małgorzacie Woźniak z klasy II

W kategorii klas IV - VI przyznano odpowiednio:

I miejsce Viktorii Nowak z klasy IV

II miejsce Jagodzie Cieślickiej z klasy V

III miejsce Mai Żmudzińskiej z klasy VI

W kategorii klas VII - VIII przyznano odpowiednio:

I miejsce Julii Owczarek z klasy VIII a

II miejsce Julii Masierowskiej z klasy VII

WYNIKI V PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

„Zwierzęta w poezji” – Chojne 2022

Komisja w składzie:  p. Agnieszka Kwiatkowska, p. Edyta Sylwestrzak, p. Anetta Strzelczyk oceniając recytację wybranych przez dzieci wierszy brała pod uwagę dobór repertuaru, znajomość tekstu, dbałość o wymowę, interpretację utworu, wyraz artystyczny.

W konkursie I miejsce zajął Krzysztof Barczyński z grupy 5-6 latków a II miejsce – Oliwia Niewiadomska z grupy 4-5 latków.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ,,WORDS”.

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ,,WORDS”.

Międzyszkolny konkurs plastyczno-literacki z języka angielskiego na plakat „Czy warto uczyć się języków obcych?”

Regulamin międzyszkolnego konkursu plastyczno-literackiego języka angielskiego na plakat „Czy warto uczyć się języków obcych?”

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT
"Dbamy o zdrowie w czasie pandemii"

Regulamin_konkursu_plastycznego_na_Plakat-Dbamy_o_zdrowie_w_czasie_pandemii.pdf