Rok szkolny 2023/2024 | Rok szkolny 2022/2023 | Rok Szkolny 2021/2022 | Rok Szkolny 2020/2021 | XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "TACY JESTEŚMY" CHOJNE 2024 | X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "POROZMAWIAJMY O UCZUCIACH" - CHOJNE 2023 | IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "ZWIERZĘTA W POEZJI" - CHOJNE 2022 | VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI CHOJNE 2021  „PATRIOTYZM W LITERATURZE” z okazji Roku Konstytucji 3 Maja | VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI CHOJNE 2019 „RODZINA, ACH RODZINA” | VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „KILKA SŁÓW O OJCZYŹNIE W POLSKIEJ POEZJI PATRIOTYCZNEJ” - CHOJNE 2018 | V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "OD KLASYKI PO NOWOCZESNOŚĆ :   BRZECHWA, TUWIM – WAWIŁOW, USENKO” - CHOJNE 2017 | IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „LUDWIK JERZY KERN  DLA MAŁYCH, ŚREDNICH I DUŻYCH” - CHOJNE 2016 | III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "TACY JESTEŚMY" - CHOJNE 2015 | II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "ZDROWIE W LITERATURZE" - CHOJNE 2014 | I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, KOLEŻEŃSTWO W POEZJI” - CHOJNE 2013 | V MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH - CHOJNE 2017 | IV MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH - CHOJNE 2016 | III MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH - CHOJNE 2015 | II MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH - CHOJNE 2014 | I MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH  - CHOJNE 2013 | II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny | I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny | Konkurs na logo Szkoły Podstawowej im. Tomasza Masteja w Chojnem.

Konkurs na logo Szkoły Podstawowej im. Tomasza Masteja w Chojnem.

Konkurs na logo Szkoły Podstawowej

im. Tomasza Masteja w Chojnem.

1. Organizator konkursu

Organizatorem konkursu na opracowanie logo szkoły jest Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Tomasza Masteja w Chojnem i Zespół ds. Wychowania i Profilaktyki.

1. Cel i przedmiot konkursu

1. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego graficznego symbolu (logo) dla Szkoły Podstawowej im. Tomasza Masteja w Chojnem.
  2. Logo wykorzystywane będzie przez szkołę do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych, itp.

1. Warunki uczestnictwa w konkursie

1. W konkursie mogą brać udział wszyscy, którzy zapoznali się z regulaminem konkursu.
  2. Projekty konkursowe mogą być realizowane oraz zgłaszane do konkursu indywidualnie lub zespołowo.
  3. Prace konkursowe należy składać zgodnie z wymaganiami zawartymi w regulaminie. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne
    z akceptacją warunków konkursu.
  4. Uczestnicy konkursu zobowiązani będą do złożenia w formie pisemnej zgody na nieodpłatne wykorzystywanie logo przez Szkołę Podstawowa im. Tomasza Masteja Chojnem oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

1. Forma prezentacji pracy konkursowej

1. Na konkurs można zgłaszać dowolną ilość projektów.
  2. Projekt znaku graficznego (logo) powinien nadawać się do różnorodnego wykorzystania: reklama, Internet, plakat, ulotki, materiały piśmienne i inne.
  3. Każdy projekt powinien być przedstawiony w jednym lub wielu kolorach. Może by wykonany techniką komputerową i złożony na nośniku pamięci lub przygotowany odręcznie, który możliwy będzie do zamiany na wersję elektroniczną (zeskanowany).
  4. Projekty konkursowe muszą spełniać następujące warunki:
    • wielkość 5 cm x 5 cm,
    • wykonany techniką dowolną, jednak z uwagi na przeznaczenie, autor powinien zadbać o to, by znak był łatwy
      w reprodukcji i umożliwiał zapis w różnych formatach.
  5. Logo nie może zawierać graficznych elementów, do których prawa autorskie posiada inna osoba, aniżeli autor logo.
  6. Logo winno charakteryzować się następującymi cechami:
    • być czytelne i łatwe do zapamiętania,
    • być łatwo identyfikowane dla naszej szkoły i związane z Chojnem,
    • wzbudzać pozytywne emocje,
    • składać się z: sygnetu (symbolu graficznego), logotypu (graficznie przedstawionej nazwy szkoły).

1. Miejsce i termin składania prac konkursowych

1. Prace należy składać do dnia 15 stycznia 2013 roku w sekretariacie szkoły lub wysłać pocztą na adres: spchojne@op.pl z dopiskiem „KONKURS NA LOGO”.
  2. Prace dostarczone po terminie nie będą oceniane.
  3. Organizator nie zwraca prac.

1. Kryteria oceny prac konkursowych

Projekty oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami:

• zgodność projektu z danymi naszej szkoły,
  • oryginalność znaku, łatwość zapamiętywania,
  • czytelność i funkcjonalność projektu,
  • estetyka wykonania projektu.

1. Ocena prac konkursowych

1. Prace konkursowe oceniać będzie Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora Szkoły, w skład której wchodzić będą przedstawiciele nauczycieli, uczniów i rodziców.
  2. Komisja Konkursowa dokonuje oceny prac zgodnie z kryteriami oceny, o których mowa w pkt. VI i wybiera laureata konkursu.
  3. Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna.

1. Rozstrzygnięcie konkursu

1. W wyniku postępowania konkursowego Komisja Konkursowa wyłania zwycięzcę konkursu.
  2. Zwycięzca konkursu zostanie uhonorowany dyplomem i wpisem do Kroniki Szkolnej.
  3. Po ogłoszeniu wyników zostanie zorganizowana wystawa, prezentująca wszystkie prace.

Życzymy wszystkim ciekawych pomysłów!

Chojne, 13.11.2012 r.